התחברות
מעבר לתפריט ראשי (מקש קיצור 2) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 3) מעבר לתפריט צד (מקש קיצור 4) הפעלת/עצירת אנימציות - מקש קיצור 5

שירות לא משלמים לפני שמודדים

לא משלמים לפני שמודדים

 

מבצעים הזמנה באתר RUNY ללא חיוב ומקבלים את המשלוח. מודדים ומחליטים עד 72 שעות אילו מוצרים אהבתם ואילו מוצרים אתם רוצים להחזיר.

נכנסים ללינק שנשלח אליכם בדוא"ל וב-SMS ומסמנים את המוצרים שתרצו להחזיר ובאיזה שיטה.

מחזירים את הפריטים באחד הסניפים או באמצעות שליח.

החיוב יתבצע רק לאחר 72 שעות ורק על המוצרים שהחלטתם להשאיר אצלכם. 

איך השרות עובד?

מוסיפים לסל הרכישה כמה מוצרים שתרצו מכל קטגוריה: הנעלה, ביגוד ותיקים בכל מידה או צבע שתבחרו.

בוחרים את שיטת השליחה המועדפת עליכם: שליח עד הבית או לוקר הקרוב לאזור מגוריכם.

מזינים את פרטי כרטיס אשראי – שימו לב, כרטיס האשראי לא מחויב בפועל אלא רק נתפסת מסגרת אשראי לפיקדון בגובה ההזמנה שביצעתם. 

מקבלים את המשלוח על ידי שליח או לוקר על פי השיטה שבחרתם.

מודדים ומחליטים! מודדים את המוצרים בבית ומחליטים עד 72 שעות ממועד קבלת המשלוח - אילו מוצרים אהבתם ותרצו להשאיר ואילו מוצרים תרצו להחזיר.

החזרת מוצרים מבוצעת באמצעות לחיצה על הלינק שנשלח אליכם ב-SMS ובדוא"ל בעת קבלת המשלוח, סימון הפריטים שברצונכם להחזיר ושיטת ההחזרה: הגעה לאחד מסניפי NINE WEST, גלי, לי קופר, או לי קופר קידס (ללא חנויות עודפים) בתוך 48 שעות או החזרה על ידי שליח*.

במידה ולא ביצעתם כל פעולה באמצעות הלינק, ההזמנה שלכם תחוייב באופן אוטומטי לאחר 72 שעות ממועד קבלת המשלוח.

במידה והחזרתם את כל המוצרים - כרטיס האשראי שלכם לא יחויב ותקבלו הודעת ביטול עסקה.

החזרתם חלק מהמוצרים - כרטיס האשראי שלכם יחויב רק על המוצרים שהשארתם אצלכם. אישור הזמנה וחשבונית קנייה ישלחו אליכם.

 *בכרטיסי אשראי מסוג דביט (חיוב מיידי) מומלץ לבדוק מול חברת האשראי את תנאי החיוב ותפיסת מסגרת אשראי בסוג הכרטיס שיש ברשותכם.

**באחריות המשתמש לוודא כי כרטיס האשראי בו מתבצעת העסקה בתוקף לפחות ל- 30 ימים מיום ביצוע ההזמנה,

במידה ותוקף הכרטיס פג- נציג מטעם אתר RUNY יצור קשר עם הלקוח לקבלת פרטי אשראי חלופיים ותקפים.

***אתר RUNY (חברת בריל) שומרת לעצמה את הזכות להעברת גביית התשלום לטיפול משפטי במידה והלקוח יסרב למסור פרטי אשראי תקפים לחיוב

פריטים אשר הלקוח החליט להשאיר ברשותו.

 

שאלות נפוצות:

האם כולם יכולים להשתמש בשירות "לא משלמים לפני שמודדים"?

השירות זמין לכלל לקוחות האתר וכדי ליהנות ממנו אין צורך להיות רשום לאתר. כמובן שאנחנו ממליצים בחום להצטרף למועדון הלקוחות שלנו כדי להנות מהטבות ומבצעים בלעדיים.

כמה מוצרים אפשר להזמין במסגרת שירות "לא משלמים לפני שמודדים"?

אין הגבלה בכמות המוצרים שתוכלו להזמין במסגרת השירות.

האם אפשר להחזיר את כל המוצרים?

כן, ניתן להחזיר את כל המוצרים ללא חיוב.

במידה והחלטתם להחזיר את המוצרים או את חלקם באמצעות שליח עד הבית ולא באחת מחנויות גלי, NINE WEST, לי קופר ולי קופר קידס- התשלום היחיד שבגינו תחויבו היא עלות השליח על סך 25 ₪.

המוצרים המוחזרים חייבים לעמוד בקריטריונים הבאים:

המוצר ללא כל פגם או נזק, לא נעשה כל שימוש במוצר, לא תתאפשר החלפה או החזרה של מוצר שנעשה בו שימוש, המוצר יוחזר באריזתו המקורית בלבד, המוצר עם תווית כפי שהתקבל.

לא יתבצע זיכוי למוצר שיוחזר ולא יעמוד בקריטריונים המפורטים לעיל.

כמה זמן אפשר להתלבט אילו מוצרים רוצים להשאיר ואילו מוצרים רוצים להחזיר?

ברשותכם עד 72 שעות מרגע קבלת המשלוח (לא כולל ימי חג, ימי שבת וימי שישי) להכנס בלחיצה על הלינק שנשלח אליכם ב-SMS או בדוא"ל ולסמן אילו מוצרים תרצו להשאיר אצלכם ואילו מוצרים תרצו להחזיר.

מרגע שסימנתם שברצונכם להחזיר את כל הפריטים או את חלקם יש לכם עוד  48 שעות נוספות לביצוע ההחזרה בפועל (באחת מסניפי רשת NINE WEST, גלי, לי קופר או לי קופר קידס (לא כולל סניפי עודפים של רשתות אלה) או באמצעות שליח  בעלות של 25 ₪.

מתי כרטיס האשראי שלי מחויב?

כרטיס האשראי יחויב באחד מהמצבים הבאים:

1)  עברו 72 שעות מרגע קבלת החבילה ולא ביצעתם כל פעולה אקטיבית של סימון החזרת מוצרים בלינק שנשלח אליכם לאחר קבלת החבילה -  במקרה זה ההזמנה תחוייב באופן אוטומטי.

2)  החזרתם רק חלק מהמוצרים וחלק מהמוצרים החלטתם להשאיר אצלכם- במקרה כזה יתבצע חיוב רק על אותם מוצרים שאהבתם והחלטתם להשאיר אצלכם.

קיבלתי הודעה כי התבצעה פעולה בכרטיס האשראי שלי מיד אחרי הקנייה באתר.

בביצוע הרכישה באתר כרטיס האשראי שלך לא מחויב אלא מתבצעת תפיסת מסגרת אשראי בגובה הרכישה שביצעת. בהסדרים מסוימים של לקוחות עם חברות כרטיס האשראי בעל הכרטיס מקבל התראה על כל פעולה שנעשית בכרטיס האשראי שלו, במידה ותקבלו התראה כי בוצעה פעולה בכרטיס האשראי שלכם הפעולה הינה תפיסת מסגרת אשראי ולא חיוב בפועל.

*בכרטיסי אשראי מסוג דביט (חיוב מיידי) מומלץ לבדוק מול חברת האשראי את תנאי החיוב ותפיסת מסגרת אשראי בסוג הכרטיס שאתם מחזיקים ברשותכם.

איך אני מודיע שאני לא מעוניין במוצרים מסוימים בהזמנה?

לאחר קבלת המשלוח ישלח אליך לינק ב SMS ובדוא"ל עם קישור (לינק) לטופס החזרה דיגיטלי ששם אפשר לסמן את הפריטים שברצונכם להחזיר ואת אופן ההחזרה שבה תרצו להחזיר את המוצרים:

החזרה חינם ללא תשלום - את המוצרים שהחלטתם לא להשאיר תוכלו להחזיר באחת מחנויות גלי או NINE WEST או לי קופר הפרוסות ברחבי הארץ (לא כולל חנויות עודפים) ללא תשלום נוסף.

החזרה באמצעות שליח* - אפשר לבצע החזרה באמצעות שליח בעלות של 25 ₪.

(במידה ושווי העסקה המקורית נמוך מ-200 ש"ח סכום עסקה המזכה משלוח חינם, עלות שילוח המוצר בהזמנה המקורית תחוייב במעמד החזרת המוצר/מוצרים)

איך מבצעים החזרה עם שליח או החזרה בחנות?

החזרה בחנות – תתבצע באחת מסניפי הרשתות גלי או NINE WEST או לי קופר או לי קופר קידס הפרוסות ברחבי הארץ (לא כולל חנויות עודפים). רשימת החנויות המלאה מפורטת באתר RUNY. יש להגיע עם תעודת המשלוח המצורפת לחבילה או עם מדבקת ההחזרה על מנת שיהיה קל לאתר את הזמנת המקור ולבצע חיוב.

במידה והחלטתם להשאיר חלק מהמוצרים, או לבצע ביטול הזמנה במקרה ותחליטו להחזיר את כל המוצרים. יש להחזיר את המוצרים עד 48 שעות מרגע שסימנתם בלינק שאתם מעוניינים בהחזרת מוצרים בחנות.  

החזרה באמצעות שליח - יש לארוז את המוצרים שאותם תרצו להחזיר בשקית שאותה קיבלתם או בכל שקית אחרת. חובה להדביק על השקית את מדבקת ההחזרה שקיבלתם עם ההזמנה לצורף זיהוי הזמנת המקור במחסנינו וביצוע חיוב או ביטול עסקה בהתאם למוצרים שהחזרתם.

יש להחזיר את המוצרים לשליח עד 48 שעות מרגע שסימנתם בלינק כי אתם מעוניינים בהחזרת מוצרים.

 

השימוש בשירות כפוף להסכמה לתקנון האתר.